Regulamin

Regulamin rezerwacji noclegów i pobytu w Pensjonacie Nostalgia

Aby pobyt w Nostalgii stał się przyjemnym i niezapomnianym wspomnieniem, prosimy wszystkich naszych Gości o zapoznanie się z regulaminem.

Postanowienia ogólne

Regulamin określa warunki rezerwacji, wynajęcia miejsc noclegowych i pobytu.

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień Regulaminu.

Dokonanie rezerwacji i zasady płatności

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub e-mailem. Rezerwacja wymaga wpłaty zadatku w wysokości 30% wartości rezerwacji oraz przesłania potwierdzenia przelewu na nasz adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadatek powinien być wpłacony w ciągu 7 dni od chwili złożenia rezerwacji. Brak wpłaty w powyższym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji.

Po dokonaniu rezerwacji wstępnej, uiszczeniu zadatku oraz przesłaniu potwierdzenia przelewu,  osoba rezerwującą otrzyma e-mail z potwierdzeniem rezerwacji.

W trakcie pobytu osoba wynajmująca jest zobowiązana zapłacić gotówką pozostałą kwotę za pobyt w Nostalgii.

Gość ma prawo do zmiany terminu rezerwacji, przedłużenia pobytu lub zmiany liczby osób, pod warunkiem, że taka zmiana zostanie dokonana co najmniej na 7 dni przed pierwotnym terminem przyjazdu. W takiej sytuacji prosimy o  informację telefoniczną lub e-mailową o zakresie zmian, jakich  chciałby dokonać.

Pensjonat Nostalgia zastrzega sobie prawo do odmowy dokonania zmian w warunkach pobytu, jeśli z przyczyn obiektywnych nie będzie to możliwe. W przypadku odstąpienia od rezerwacji z powodu braku możliwości wprowadzenia zmian w warunkach pobytu nie przysługuje zwrot zadatku.

W przypadku rezygnacji z pobytu z przyczyn nie wynikających z winy Pensjonatu Nostalgia wpłacony zadatek również nie podlega zwrotowi.

Jeśli z powodów leżących po stronie Gości, przyjazd nie dojdzie do skutku zadatek nie zostanie zwrócony. Jeśli pobyt ulegnie opóźnieniu czy skróceniu osoba wynajmująca pokój zobowiązana jest do zapłaty za całość rezerwacji.

Prawa i obowiązki

- Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.00 kończy o 11.00 dnia następnego.

- Przy meldowaniu prosimy o okazanie dowodu tożsamości.

- Osoba wynajmująca pokój proszona jest o natychmiastowe poinformowanie obsługi Pensjonatu Nostalgia o ewentualnych uszkodzeniach i brakach zastanych w wynajmowanym pokoju oraz do zgłoszenia szkód wyrządzonych podczas pobytu. W przypadku wyrządzenia szkód, Goście zobowiązani są do zapłaty odszkodowania w pełni pokrywającego wartość poniesionych strat, najpóźniej w dniu wyjazdu gotówką na ręce właściciela.

- W pokojach obowiązuje zakaz przemieszczania mebli bez zgody właściciela.

- W przypadku zgubienia kluczy do pokoi goście zobowiązani są do uiszczenia opłaty w wysokości 90 zł.

- W pokojach i na terenie obiektu (poza miejscami wytyczonymi) obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu

- Goście zobowiązani są do utrzymywania porządku oraz  przestrzegania ciszy nocnej w godzinach
od 23.00 do 7.00.

- Organizowanie głośnych imprez w pokojach jest niedozwolone.

- Z uwagi na ochronę przeciwpożarową, w pokojach nie można używać jakichkolwiek urządzeń zasilanych energią elektryczną, niestanowiących wyposażenia pokoju poza: komputerem, maszynką do golenia, suszarką i prostownicą do włosów, ładowarką do telefonu.

- W pokojach nie ma możliwości przygotowywania samodzielnie ciepłych posiłków.

- Właścicieli psów prosimy o nie pozostawianie zwierząt bez opieki i zachowanie po nich czystości (w przypadku zniszczeń dokonanych przez zwierzę właściciel zobowiązuje się do pokrycia kosztów tych zniszczeń).

Opłaty za zakwaterowanie w Pensjonacie Nostalgia

Termin „sezon" oznacza miesiące lipiec i sierpień. Pozostałe miesiące ujęte są w „poza sezonem".

Zobacz cennik

Wpłaty zadatku należy dokonać na rachunek:

Konto PKO SA I O w Słupsku, Filia 1

42 1240 3770 1111 0010 2618 5638

Willa Nostalgia
ul. Haliny Poświatowskiej 33
76-270 Ustka - Przewłoka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Realizujemy płatności gotówkowe.

 

 

Studio Przy Lesie